PUCK 84-100 ul. Nowy Świat 34
(58) 5008946
rezerwacja@hotelhaller.pl
Rezerwacja

Znajdź nas na Facebook

SPOTKANIE BRANŻY HOTELARSKIEJ
SPOTKANIE BRANŻY HOTELARSKIEJ

NAJWAŻNIEJSZE, JUBILEUSZOWE SPOTKANIE BRANŻY HOTELARSKIEJ 2 grudnia 2015, Sheraton Warsaw Hotel.

PH

Już niebawem Hotel Haller będzie uczestnikiem na prestiżowej gali ,,Profit Hotel Awards 2015”, która odbędzie się w dniu 02 grudnia 2015 r. w Warszawie.
Bierzemy udział w kolejnym konkursie w kategorii – Nowy obiekt – oddany do użytku w 2015 roku oraz Hotel 1-3 gwiazdki.
Trzymajcie za nas kciuki !

Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych na polskim rynku. Program wydarzenia podejmuje najważniejsze tematy i problemy stojące przed firmami działającymi w branży hotelarskiej.
Zaproszeni prelegenci i paneliści należą do najwybitniejszych profesjonalistów rynku oraz liderów opinii w branży. To osoby, których głos kształtuje przyszłość sektora hotelarskiego w naszym kraju.
Wydarzenie gromadzi prezesów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej i menadżerów odpowiedzialnych za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach hotelarskich największych obiektach noclegowych(„kupców”), właścicieli hoteli, kompleksów restauracyjno-hotelowych, a także przedstawicieli wiodących producentów dystrybutorów oraz usługodawców dostarczających najnowsze technologie i urządzenia dla sektora hotelarskiego.

Comments are closed.