PUCK 84-100 ul. Nowy Świat 34
(58) 5008946
rezerwacja@hotelhaller.pl
Rezerwacja

Znajdź nas na Facebook

Opis Hotelu Haller 

Nad brzegiem Zatoki Puckiej, na obrzeżach miasta Puck, znajdziecie Państwo, miejsce z pięknym widokiem na morze i Półwysep Helski, położone w zaciszu, gdzie wiosenny śpiew skowronków, jesienno-zimowy powiew wiatru, wakacyjna morska bryza i kojący szum fal, sprawią, że Wasz pobyt tutaj będzie wyjątkową chwilą przyjemności i odpoczynku o każdej porze roku…

Hotel Haller położony jest około 60 metrów od linii brzegowej Zatoki Puckiej, do zejścia na dziką plażę jest tylko parę kroków.

Hotel przylega do międzynarodowego szlaku rowerowego R-10, ścieżką biegnącą obok hotelu można dojechać aż na koniec Półwyspu Helskiego lub do tajemniczego zamku w Krokowej. Proponujemy Państwu bezpłatne wypożyczenie rowerów tak, abyście mogli samodzielnie odkrywać walory cudownego nadmorskiego krajobrazu, dzikich plaż… i zażywać jodu podczas aktywności na świeżym powietrzu…

Nasze pokoje z komfortowymi łóżkami (wszystkie wydłużone do 2,10 m) zapewnią Państwu spokojny sen i wypoczynek. Ponadto darmowy Internet bezprzewodowy (Wi-Fi) i bogate wyposażenie w standardzie w razie potrzeby, zamieni pokój w przyjemne miejsce do pracy.
W naszej restauracji zaś zadbamy o niezapomniane przeżycia kulinarne. Serwujemy dania kuchni polskiej i regionalnej oraz organizujemy tematyczne weekendy kulinarne m.in. spotkania z kuchnią kaszubską, kresową, rosyjską.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli zechcecie zorganizować u nas swoje uroczystości rodzinne: wesela, przyjęcia komunijne, chrzciny, urodziny lub spotkania biznesowe z klientem czy pracownikami.

Hotel Haller tu nowoczesny design i historia przenikają się wzajemnie.
Nasza historia: Polski, Pucka i Kaszub.
Odkryj go dla siebie…. ZAPRASZAMY SERDECZNIE !